O nas

 

Witajcie!

Jesteśmy 2 osobowym zespołem pełnym pasji do życia, do podróży i odkrywania smaków. Nasza historia zaczęła się od wspólnych wypraw podczas których mieliśmy okazję lepiej się poznać i doświadczyć różnorodności jaką oferuje nasza piękna planeta. Pomysł na stworzenie PYSZNOSTEK pojawił się spontanicznie podczas pysznego śniadania na rajskiej wyspie Koh Phangan. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, które nie tylko oferuje wyjątkowe smaki, ale również promuje zdrowe podejście do życia, którego jesteśmy szczerymi fanami.

PYSZNOSTKI to marka, która zaprasza do odkrywania, ale paradoksalnie w najbardziej dostępny sposób. Naszym zdaniem eksplorowanie świata to świetny dodatek, ale najlepiej czujemy się we własnej przestrzeni, czyli w DOMU. PYSZNOSTKI w Twoim domu pokażą, jak możesz zadbać o swoje kubki smakowe i wynieść pojęcie wellbeingu na wyższy poziom.

 

Nasz CEL?

Promowanie pozytywnych wartości, które każdego dnia będą przypominać o możliwości pielęgnowania i tworzenia zdrowych nawyków, pełnych pozytywnej energii. Świadome podejście do życia stanowi główne źródło naszej motywacji. Uważamy, że wartości te powinny być pielęgnowane zarówno w sobie, jak i w relacjach z innymi. Chcemy zarazić jak najwięcej dobrych duszyczek tym, aby stawali się lepszymi przede wszystkim dla siebie, przekształcając smutek w uśmiech, pozostawiając troski w przeszłości i tworzyli nową przestrzeń dla nowych doświadczeń wypełnionych miłością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium